Kolizja drogowa

Uszkodzenie pojazdu

Nie zgadzasz się z wysokością odszkodowania za szkodę, oszacowaną przez firmę ubezpieczeniową? Towarzystwo ubezpieczeniowe nie zwróciło Ci kosztów wypożyczenia samochodu zastępczego? Pomożemy Ci w dochodzeniu Twoich praw!

Jakie masz prawo do odszkodowania?

Jeżeli brałeś udział w wypadku komunikacyjnym, spowodowanym przez innego kierowcę, masz prawo do uzyskania pełnego odszkodowania z OC sprawcy kolizji.
Kwota odszkodowania powinna pokryć wszystkie straty, związane z naprawą i przywróceniem do pełnej sprawności pojazdu osoby poszkodowanej.
Zadośćuczynienie powinno także pokryć wszelkie koszty dodatkowe, związane m.in. z wypożyczeniem pojazdu zastępczego.

Nasze doświadczenia – odszkodowania powypadkowe:

 • Błędne obliczenie wartości pojazdu
  W ramach odszkodowania za szkodę całkowitą pojazdu, firma ubezpieczeniowa oszacowała jego wartość przed wypadkiem na kwotę w wysokości 15 000 PLN. Po dogłębnej analizie, nasza firma przedstawiła realne szacunki wartości mienia, w wyniku czego klient otrzymał dopłatę do odszkodowania w wysokości 2 500 PLN.
 • Zmniejszenie wartości odszkodowania ze względu na amortyzację
  Klient zapłacił 4 500 PLN za naprawę pojazdów, uszkodzonych w wyniku wypadku, ale firma ubezpieczeniowa wypłaciła jedynie 3 000 PLN. Nasi rzeczoznawcy dokonali rekalkulacji szkody i zapobiegli zaniżeniu odszkodowania. W wyniku naszych działań klient otrzymał brakującą, należną kwotę w wysokości 1 500 PLN

Jak postępować w takim przypadku?

 • Wypełnij i prześlij formularz, zamieszczony na poniższej stronie.
 • Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin!
 • Twój przypadek zostanie przez nas przeanalizowany bezpłatnie.
 • Następnym krokiem będzie podpisanie umowy cesji.
 • Po podpisaniu umowy otrzymasz ustaloną kwotę dopłaty do odszkodowania.