O nas

MyEkspert – to firma, która powstała z myślą o wszystkich poszkodowanych osobach, które mają dość wszelkich formalności. Jako profesjonalna kancelaria odszkodowawcza reprezentujemy swoich klientów przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Udzielamy wszelkiej koniecznej pomocy na każdym etapie postępowania, niezależnie czy jest to nowa sprawa czy taka, która ze względu na zaniżone odszkodowanie, musi być rozpatrzona ponownie. Odzyskiwanie odszkodowań to nasza specjalność.Życie jest bardzo nieprzewidywalne i nie jesteśmy w stanie przygotować się na wszystko to, co może nas spotkać. W skutek zdarzeń losowych każdy z nas w czasie swojego życia może ulec jakiemuś, mniej lub bardziej poważnemu, wypadkowi i nie jesteśmy się w stanie przed tym całkowicie uchronić.

Praca w zespole

Fundamentem MyEkspert jest doświadczony zespół radców prawnych i wykwalifikowanych rzeczoznawców majątkowych, znających procedury działania wszystkich Firm Ubezpieczeniowych. W naszej pracy łączymy profesjonalizm i szybkość skutecznych działań prawnych. Specjalizujemy się w wycenie oraz reprezentacji szkód komunikacyjnych, nagminnie zaniżanych przez firmy ubezpieczeniowe.  Nasz profesjonalny zespół gwarantuje klientom uzyskanie maksymalnej kwoty odszkodowania.

 

Profesjonalizm

W każdym przypadku staramy się ułatwiać proces odzyskiwania odszkodowań, stawiając na pierwszym miejscu dobro i komfort psychiczny osoby poszkodowanej. Nie unikamy trudnych spraw, wymagających dogłębnej analizy. Samodzielnie gromadzimy i analizujemy niezbędną dokumentację. Przejmujemy też odpowiedzialność za wszelkie formalności, które mogą sprawiać klientowi trudność. W większości przypadków nasze działania pozwalają poszkodowanym na uzyskanie maksymalnych kwot odszkodowań bez konieczności wychodzenia z domu. Co warte podkreślenia – zgromadzoną przez klienta dokumentację zawsze analizujemy bezpłatnie.