Zniszczenie mienia

Twoje odszkodowanie nie pokrywa kosztów przywrócenia mienia do stanu sprzed zalania/gradobicia/wichury? Zakres szkód uniemożliwia korzystanie z nieruchomości? Sprawdź, jakie prawa przysługują Ci w związku ze zniszczeniem mienia.

Jakie masz prawo do odszkodowania?

Jeśli twoja nieruchomość została uszkodzona w wyniku zjawisk meteorologicznych lub nieszczęśliwego wypadku, należy Ci się rekompensata, która pokryje koszty przywrócenia nieruchomości do stanu sprzed wypadku.

Nasze doświadczenia – odszkodowania powypadkowe:

 • Zalanie
  W wyniku uszkodzenia przewodu, doprowadzającego wodę do pralki, mieszkanie naszego klienta zostało zalane wodą. Poszkodowany otrzymał kwotę odszkodowania w wysokości 2 000 PLN, ale okazała się ona niewystarczająca do pokrycia kosztów remontu. Przeprowadziliśmy szczegółową analizę przypadku i przeliczyliśmy ponownie koszty remontu. W wyniku naszej interwencji klient otrzymał dopłatę do odszkodowania w wysokości 2 500 PLN.
 • Uszkodzony płot
  Firma ubezpieczeniowa odmówiła klientowi zwrotu pełnej kwoty odszkodowania, niezbędnej do naprawy mienia (płotu). Po naszej analizie okazało się, że przedstawiony przez klienta kosztorys jest niekompletny.
  Pomogliśmy w ustaleniu pełnych kosztów naprawy mienia. Po przedstawieniu wykonanego przez nas kosztorysu, firma ubezpieczeniowa zwróciła klientowi pełną kwotę odszkodowania. W wyniku naszej interwencji klient otrzymał dodatkową kwotę w wysokości 11 000 PLN.
 • Wichura i gradobicie
  W wyniku wichury i gradobicia zostały uszkodzone dachy domu jednorodzinnego i budynków gospodarczych, należących do klienta. Firma ubezpieczeniowa zaproponowała odszkodowanie w wysokości 35 000 PLN. Dzięki pomocy prawnej i szybkiej interwencji naszych ekspertów, klient otrzymał dopłatę do odszkodowania w wysokości 17 000 PLN.

Jak postępować w takim przypadku?

 • Wypełnij i prześlij formularz, zamieszczony na poniższej stronie.
 • Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin!
 • Twój przypadek zostanie przez nas przeanalizowany bezpłatnie.
 • Następnym krokiem będzie podpisanie umowy na reprezentowanie Twojej sprawy przed Towarzystwem Ubezpieczeniowym.
 • Po podpisaniu umowy podejmujemy konkretne i skuteczne kroki prawne oraz wszelkie, niezbędne czynności w celu uzyskania maksymalnej kwoty rekompensaty finansowej.
 • Otrzymujesz odszkodowanie pomniejszone o naszą prowizję.